Централен офис
(02) 9602 400
Търговски отдел
(02) 9602 300
Склад
(02) 9602 377

Продуктов мениджър

Солитрон България открива свободна позиция

за Продуктов мениджър в Търговски отдел

Описания на задълженията:

  • Определя портфолиото и извършва ценообразуването на продуктите, за които отговаря;
  • Развива бизнеса на марките, за които отговаря, съобразно възможностите на пазара и целите, които е поставила Компанията;
  • Постига зададените от пряк ръководител количествени и качествени показатели;
  • Изготвя ежедневни отчети за свършената работа;
  • Води преговори с доставчици, разработва и предлага за одобрение стратегия за развитието на продуктите, за които отговаря;
  • Участва в разработване на маркетингови планове, както и в изготвяне на акции и за клиентите на Kомпанията;
  • Следи развитието на пазара за съответните продукти и съвместно с търговския екип се стреми да разширява каналите за дистрибуция;
  • Консултира клиенти и партньори, подготвя и участва в организацията на продуктови обучения;

Нашите изисквания:

  • Завършено висше образование с подходяща професионална квалификация е предимство;
  • Опит на сходна позиция (продуктов мениджмънт) е предимство;
  • Отлично ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отлична компютърна грамотност (MS Office, опит с ERP система е предимство);
  • Умение за работа в динамична среда, комуникативност, добри организаторски умения;
  • Способност за вземане на решения, анализиране, планиране и следене на поставените бизнес цели;
  • Инициативност, креативност, организираност, дипломатичност;
  • Отлични презентационни умения и умения за водене на търговски срещи.

Ние предлагаме:

  • Много добро заплащане, зависещо от постигнатите резултати;
  • Трудов договор с 6 месеца изпитателен срок, на пълно работно време – понеделник до петък, от 9:30 ч. до 18:00 ч. с 30 мин. обедна почивка;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Екип от професионалисти;
  • Допълнително здравно осигуряване след изтичане на изпитателния срок;
  • Пакет преференциални условия за банкови продукти и услуги;
  • Търговски промоции и програми за финансиране и лоялност;
  • Възможност за кариерно развитие;

Ако считате, че отговаряте на изискванията, моля да ни изпратите своя автобиография със снимка и мотивационно писмо за конкретната позиция.

Ще се свържем с всички одобрени по документи кандидати.

Съгласно ЗЗЛД, всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност.
Предоставените от Вас лични данни (имена, дата на раждане, образование и компетенции, електронна поща, адрес и телефон) ще бъдат използвани за целите на подбора и в случай, че кандидатурата Ви е успешна - за сключване на трудов договор.

Данните, съдържащи се в кандидатури, предоставени за конкретна позиция, ще бъдат унищожавани до 6 месеца след приключване на процедурата по селекция на кандидати.

В случай, че желаете кандидатурата Ви да бъде "забравена" преди гореупоменатия срок, можете да се свържете с нас на адрес data_compliance@solytron.bg

Кандидатствай
Сравни